Verslag Almelo Jeugd GP Noordik – 10 maart 2018

Met een deelnemersaantal van 52 kinderen heeft de schaakvereniging Almelo gisteren een jeugdschaaktoernooi gehouden op het Noordik aan de Noordikslaan. Dankzij de vele vrijwilligers, ook vanuit de schaakvereniging Minerva Hengelo – Fetze, Jeroen en Joris: Bedankt!! – was het schaaktoernooi een groot succes.

In de hoofdgroep werd met 20 jeugdschakers Zwitsers gespeeld. De overige 32 schakers speelden in vier groepen round Robin. De grote winnaar van het schaaktoernooi van groep 1 is Barto Visser met 6 uit 7, gevolgd door Storm Fallaux met minder weerstandspunten. Derde is geworden: Florian Pol.

Hieronder de top 3 van alle groepen:      

Groep 1

1          Visser, Barto

2          Fallaux, Storm

3          Pol, Florian

Groep 2

1          Steinberg, Collin

2          Gelten, Evan

3          Van den Berg, Sam

Groep 3 

1          Laurian Doornbos

2          Lucas van der Laan

3          Rani Oswald

Groep 4

1          Liam den Hollander

2          Jojo Li  

3          Alma Visser

Groep 5

1          Laurens de Vries

2          Finn Kroeze

3          Tristan Bottenberg/ Joshua Mutlu

Groep 6

1          Steven Maathuis

2          Jayden Breider

3          Noa Hemmink

Tot slot wil ik alle vrijwilligers van de schaakvereniging Almelo; John, Frank, Arjen, Patrick, Laszlo, Barbara, Tessa en Goswin bedanken voor hun inzet. Ook wil ik bij deze CSG Het Noordik bedanken voor hun gastvrijheid.

Het was een geslaagd, leuk en gezellig schaaktoernooi. Tot de volgende keer allemaal!

So Ching Liu

Jeugdleider Schaakvereniging Almelo

 

PS. Een fotoverslag vind u op de FaceBook pagina van Schaakvereniging Almelo